Fly Pergamon Sport Aviation
Our Team
Sportif Pilot Cihan Atıl Namlı
Mühendis / Sportif Pilot Cihan Atıl Namlı
İşletme, Organizasyon ve Dış İlişkiler

Cihan Atıl Namlı, TR-U-08684 UPL lisans numaralı sportif pilottur. 1983 doğumludur. Lisansını 2012 yılında Türk Hava Kurumu'ndan (İzmir-Selçuk) almıştır.

Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olan Cihan Atıl Namlı, 2008 ila 2015 yılları arasında özel sektörde çeşitli firmalarda idari görevler yapmıştır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Havacılığın yanı sıra iş danışmanlığı, bilgi teknolojileri danışmanlığı ve müzisyenlik yapmaktadır.

Fly Pergamon'da, öncelikli olarak işletme, organizasyon ve dış ilişkiler konularında, ikincil olarak ise bakım ve teknik konularda görev yapmaktadır. Gereken hallerde pilotluk da yapmaktadır.
Sportif Pilot Cem Türe
Müzisyen / Sportif Pilot Cem Türe
Uçuş, Bakım ve Yapı İşleri

Cem Türe, TR-U-11062 UPL lisans numaralı sportif pilottur. 1981 doğumludur. Lisansını 2014 yılında Türk Hava Kurumu'ndan (İzmir-Selçuk) almıştır.

Aslen de Bergamalı olan Cem Türe, bölgede havacılığın geliştirilmesi için önceden beri projeler üretmektedir. Bu doğrultuda 2014 yılında Bergama Havacılık ve Turizm Derneği'ni kurmuştur ve halen başkanlık görevini yürütmektedir. Fly Pergamon, bu fikirlerin somutlaşmış ve hayata geçirilmiş halidir. Havacılığın yanı sıra müzisyenlik ve inşaat işleri yapmaktadır.

Fly Pergamon'da öncelikli olarak pilotluk yapmakta, bunun yanı sıra bakım, teknik konular ve yapı işleri konularında görev yapmaktadır.

Fly Pergamon olarak, ihtiyaç halinde, hava aracımızı kullanmaları ve siz değerli misafirlerimizi uçurmaları için, deneyimine güvendiğimiz başka pilotlardan da yardım alabiliyoruz. Bu pilotların tamamı önceden belirlenmiş halde olup, kanunların gerektirdiği lisanslara ve sertifikalara sahiplerdir.
Fly Pergamon Aviation Services, 2016, E-mail: info at flypergamon dot com, Tel: +90 535 315 33 90 Fatih Mah. Ova Yolu 1,5 km. Bergama / Izmir / TURKEY
Follow on Instagram