Fly Pergamon Sport Aviation
About Fly Pergamon, Bergama and Sportive Aviation
Fly Pergamon Hakkında
Fly Pergamon
Fly Pergamon, İzmir Bergama'da konuşlu sportif havacılık kuruluşudur. 2015 yılında kurulan Fly Pergamon, öncelikli olarak, tarihi Pergamon uygarlığına ait buluntulara ve kalıntılara istinaden 2014 yılında Unesco tarafından, dünyanın 999. ve Türkiye'nin 13. Dünya Mirası olarak tescil edilmiş olan Bergama'nın daha etkin tanıtımı amacıyla, havacılık turizmi konusunda faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra, halka ve özellikle gençlere havacılığı tanıtma ve sevdirme, sportif havacılık ile ilgilenen yerli-yabancı pilotlar ve çok hafif hava araçları için hava parkı hizmeti sunma, hava aracı ve motor bakımı, temel havacılık ve mikrolayt intibak eğitimleri, hava reklamcılığı ve görüntüleme, arkeoloji ve bilimsel faaliyetlere havacılık desteği sağlama ve tarımsal ilaçlama konularında faaliyet göstermektedir.

Fly Pergamon olarak, havacılık faaliyetlerimizi genellikle Fly Pergamon Sportif Hava Meydanı'nda gerçekleştiriyoruz. Ancak özel organizasyonlar için, hava aracımız ile mevcut hava meydanımız dışındaki bölgelere de intikal edebiliyor ve uçuş etkinlikleri gerçekleştirebiliyoruz. Etkinlik davetleriniz ve teklif istekleriniz için bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
Özel Teşekkürler
Bu oluşumun hayata geçmesi safhasında bizden desteklerini esirgemeyen (alfabetik sırada) Ahmet Tor, Alican Yıldız, Bahri Kesici, Bergama Belediyesi Çalışanları, Bergama Kaymakamlığı Çalışanları, Burak Gözüm, Hakkı Özlü, Haluk Özil, İzzet Çakmak, Lütfi Yüzüak, Mehmet Can Ekim, Mehmet Gönenç, Mert Erten, Mert Kantarcıoğlu, Murat Gök, Mümtaz Solmaz, Osman Canatan, Serhat Başım, Tayfun Karataş ve adlarını saymadığımız daha nice dostlarımıza, ve en nihayetinde ailelerimize teşekkürlerimizi borç biliriz.
Fly Pergamon Aviation Services, 2016, E-mail: info at flypergamon dot com, Tel: +90 535 315 33 90 Fatih Mah. Ova Yolu 1,5 km. Bergama / Izmir / TURKEY
Follow on Instagram